Mirmidoni


Join the forum, it's quick and easy

Mirmidoni
Mirmidoni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cechovní víkend

4 posters

Goto down

Cechovní víkend Empty Cechovní víkend

Příspěvek  nomex Thu May 20, 2010 5:05 am

Cechovní víkend --- 22.-23.5.2010
Aby jsme se trochu navzájem užili, zkusíme strávit tento víkend jako cech společně.
Napíšu sem pár společných akcí (je to jen návrh), jestli má někdo jiný nápad nebo ví o lepším místě kam vyrazit, sem sním.
Můžete to samozřejmě napsat sem nebo pak přímo ve hře do chatu.

SOBOTA - expi, dropy
místa kam vyrazit:
-ledová země
-černí orci
-věž démonů
-pavoučí dungeon

(Na tento den máme objednané jedno WH, za yangy pro cech Tak snad účast bude hojná)

NEDĚLE - souboje, války
místa kam vyrazit:
-červená říše
-modrá říše
-náš kraj - poměření síly mezi námi


Celej den se budu snažit vyhlašovat války, ale špatná směna mi neumožnila vidět přes tento týden nějakou válku,
či nějakou vyhlásit. Proto budou moje informace v sešitku zastaralí.
Jestli někdo zná, či uvidí cech ve válce co je slabší (pro případ, že nás bude málo on line) nebo stejně silnej (když budeme v plný síle) napište si jeho přesný název a max. levely v něm. To co zjistíte o soupeřích můžete napsat sem nebo pak ve hře přímo mě. Předem děkuji za pomoc.
nomex
nomex
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 23. 03. 10
Age : 41
Location : Bezděz

Návrat nahoru Goto down

Cechovní víkend Empty Re: Cechovní víkend

Příspěvek  Draqhiro Thu May 20, 2010 9:39 pm

Počítejte s mojí účastí bando, budu se snažit tu být celý víkend a napeču si dopředu řízky, ať nemusím odbíhat připravovat oběd a večeři...., ale hlavně se na vás všechny těším, protože jsem spoustu z vás dlouho v akci neviděl Very Happy
Tvůj návrh se mi nomi líbí, ale myslím, že pokud tvůj záměr vyjde a cechovní expení bude celý víkend, tak pro obveselení a hlavně odreagování bude třeba cechovní poměření sil a návštěvu nepřátelských říší během obou dnů, mezi expením.
Lokality bych aktuálně nechal na domluvě ve hře a +/- přizpůsobil nejnižším lv ve skupině, ať si můžou taky občas zakillovat (pokud se nechtějí jen postavit za skálu Wink ) a né pokud zaútočí na první potvoru, aby šli hned bez pomoci k zemi. Na druhou stranu bych bral rozličnější lokality než jen orky. Třeba by se mi líbilo zkusit dropovat materiál, jak v chrámu, tak i Sohan a čím nižší lv ve skupině tím vyšší pravděpodobnost a pokud nějaký padne, hned to na místě oslavit a zapít elíkama Very Happy
Ale myslím, že to hlavně záleží jaký bude zájem a účast.
Moc se na to těším Exclamation
- upraveno po výhře ČR nad Finy - budu tu kromě zápasů, jsem obrovský fanda hokeje, ale jinak se mnou počítejte -
Draqhiro
Draqhiro
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 23. 03. 10
Age : 47
Location : Brno

https://mirmidoni.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cechovní víkend Empty Re: Cechovní víkend

Příspěvek  Rockfailer Thu May 20, 2010 10:46 pm

Já asi potvrdim svou účast ale mam nějaký fotbalový zápas takže asi ne celý dny.
(P.S. já taky čechum fakdim dneska f finama mi malem bouchlo srdce Very Happy )
Rockfailer
Rockfailer
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 27. 03. 10
Age : 27
Location : Cerhenice

Návrat nahoru Goto down

Cechovní víkend Empty Omluva

Příspěvek  nomex Tue May 25, 2010 11:01 pm

Moc se omlouvám všem našim členům.
O víkendu se na mě nalepilo více akcí a nezvládl sem to. Opravdu prosím všechny za odpuštění.
Nemohl sem se vám ani omluvil ve hře, páč mi nešel pak dva dny net.
Hold bydlím na špatným místě - Liberecko, a mam špatný způsob připojení - mikrovlny
nomex
nomex
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 23. 03. 10
Age : 41
Location : Bezděz

Návrat nahoru Goto down

Cechovní víkend Empty Re: Cechovní víkend

Příspěvek  SgtMato Wed May 26, 2010 3:12 pm

v pohode Smile

SgtMato

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 08. 04. 10
Age : 29
Location : Spisšká Nová Ves

Návrat nahoru Goto down

Cechovní víkend Empty Re: Cechovní víkend

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru